canon-instagram

Yarışma Şartları

1) Yarışma Canon Eurasia tarafından düzenlenmektedir.

2) Yarışma, 13.04.2015 – 30.04.2015 (saat 15.00) tarihleri arasında Canon Eurasia Instagram sayfası ( https://instagram.com/canoneurasia/ ) üzerinden gerçekleştirilecektir.

3) Yarışma sadece Türkiye içerisinde ikamet eden, 18 yaşından büyük katılımcılara açıktır. Yurt dışından katılanlar yarışmayı kazansa bile hediyeleri verilmez.

4) Yarışmacıların Canon’la çektiği bir fotoğrafı @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketleriyle, Exif bilgilerini yazarak Instagram hesapları üzerinden paylaşması gerekmektedir.

5) Katılımcılar, #hayatarenkkat yarışmasına ücretsiz olarak kolayca katılabilmektedir. Ticari bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes, ücretsiz olarak Instagram hesabı açarak yarışmaya katılabilir.

6) Katılımcıların yükledikleri fotoğraflar kendilerine ait olmalıdır. Canon Eurasia ve Sosyopat Dijital, kullanıcıların ekledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu belirlemek amacıyla bilgi ve belge isteme hakkına sahiptir.

7) Katılımcıların, Instagram hesabına yükledikleri fotoğraflar yarışma başlangıç tarihi itibari ile (13.04.2015, Pazartesi) kullanıcıların kendi Instagram hesabından yayınlanması gerekmektedir. Daha önceden yayınlanmış fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

8) Katılımcılar, Instagram’a @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak paylaştıkları fotoğrafların, Canon Eurasia tarafından Canon Eurasia’nın sosyal medya hesaplarında kullanmasına izin vermektedirler.

9) Kullanıcılar, yarışmaya katılabilmek için @canoneurasia ( https://instagram.com/canoneurasia/ ) Instagram hesabını takip etmek zorundadır.

10)Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

11) Katılımcıların, Instagram hesaplarında profil sayfalarına girerek ‘Profilini Düzenle’ sekmesini tıklayarak sayfanın en altında yer alan ‘Gönderiler Gizli’ düğmesini kapatmalıdırlar. Gönderileri gizli olan kullanıcılar @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak hesaplarından fotoğraf paylaşsalar dahi, fotoğrafı görünmeyeceği için yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.

12) Katılımcılar, @canoneurasia ve #hayatarenkkat etiketlerini kullanarak yalnızca bir adet fotoğraf paylaşarak yarışmaya katılabilirler. Aynı kullanıcı birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılıyorsa geçersiz sayılacaktır.

13)Keskinlik, kontrast, saturasyon gibi basit müdahalelerin dışında tamamen bilgisayar yazılımları ile oluşturulmuş veya olmayan bir nesne/objenin eklendiği/çıkartıldığı fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

14) Yarışma 30.04.2015 Perşembe günü saat 15:00’de sona erecektir. Gerekli adımları eksiksiz olarak yapan ve en fazla beğeniyi alan 20 fotoğraftan birinci olan Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır (@osbakir) tarafından seçilecektir. Birinci seçilen kullanıcıya Instagram profili üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcının yerine yedek kazanan alınacaktır.

15)Yarışma ödülü “Canon EOS 750D” fotoğraf makinesi, Haziran, 2015 itibariyle kazanan yarışmacıya iletilecektir.

16) Yarışmacı kendi fotoğrafıyla yarışmaya katılmak zorundadır, bunun dışında gelen fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

17) Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz.

18) Yarışmamıza Canon Eurasia ve Sosyopat Dijital çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalar dahi ödül için hiçbir hak iddia edemezler.

19) Canon Eurasia; yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

20) Yarışma sonucu 15 Mayıs 2015, Cuma günü açıklanacaktır.

21) Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen tüm yarışma şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

1 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Araç çubuğuna atla