Loading...

Anadolu Yakası Fotoğraf Merkezi’ne kavuştu!

PhotoWold Fotoğraf Merkezi, muhteşem bir açılışla faaliyetlerine başladı.

Canon’un sponsoru olduğu PhotoWold Fotoğraf Merkezi, 27 Nisan Salı akşamı Randy Olson sergisiyle birlikte açıldı. Randy Olson’un karma fotoğraflarından oluşan sergi ve kokteyl ile renklenen bu muhteşem geceye, başta Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar ve Fotoğraf Ustalarından Gültekin Çizgen, İsa Çelik ve Nevzat Çakır olmak üzere, Fotoğraf Sanatçıları Fahrettin Şankaynağı, Erhan Şermet, Arif Tanju Korkmaz, Yavuz Arslan, Engin Güneysu ve adını sayamadığımız pek çok fotoğraf sanatçısı, fotoğraf sektörünün önde gelen firmalarının temsilcileri ve fotoğraf meraklılarından oluşan 500’e yakın davetli katıldı.

Kokteylin ardından Randy Olson’a değerli katkılarından dolayı plaket verildi ve Olson, dünyanın farklı bölgelerinde çekmiş olduğu fotoğraflar üzerinden bir söyleşi ve sunum gerçekleştirdi. Yoğun katılımdan dolayı sunum ikinci kez tekrarlandı ve sunum sonrasında katılımcılara sergi kataloğu hediye edildi.

Sergi, 16 Mayıs 2010 tarihine kadar pazar günleri hariç, 09:00-18:00 saatleri arasında PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nde gezilebilir.

PhotoWorld Fotoğraf Merkezi’nin eğitim programına www.photoworldfotografmerkezi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: