Loading...

Fotoritim Sizleri Bekliyor

Fotoritim e-Fotoğraf Dergisi’nin hazırlanmasında 17 gönüllü kişi çalışmaktadır. Bundan yaklaşık 1,5 yıl evvel “Fotoritim Ekibine Katılım” konusunda yaptığımız çağrıya umduğumuzdan çok fazla başvuru olmuştu. Ne yazık ki ekibimizi bu kadar genişletmemiz mümkün değildi ve sınırlı sayıda (sadece İstanbul bölgesinden) bazı arkadaşlarımızı ekibimize katabildik. Bugün, bu arkadaşlarımız, Fotoritim’in yayın hayatını sürdürmesinde özverili çalışmalarını devam ettirmektedirler.

Yeni dönemde, Fotoritim’in hedefleri çerçevesinde yine ekibimize yeni arkadaşların katılmasını arzu etmekteyiz.

Eğer, siz de “özellikle” aşağıdaki konularda Fotoritim’de gönüllü olarak görev yapmak ve bizimle birlikte Fotoritim’in ekibinde yer almak isterseniz lütfen aşağıdaki bilgileri yazarak frdergi@gmail.com eposta adresimize gönderin :

–       Ad / Soyad,
–       İliniz,
–       Özgeçmiş,
–       Özellikle görev yapmak istediğiniz ana konu / konular,
–       Yabancı dil ve eğitim durumunuz,

Ana Görev Konuları:

–       Video, kurgu,
–       Sergi söyleşileri,
–       Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye çeviri,
–       Web, grafik tasarım,
–       Gezi organizasyonları.

Not: Konu ile ilgili başvurunuz öncesi bilgi almak veya sorularınız var ise iletmek için frdergi@gmail.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz..

Fotoritim eFotoğraf Dergisi Hakkında

Fotoritim, Ocak 2007 yılında beridir aylık olarak internette yayınlanan ve 17 kişinin oluşturduğu Sınırsız Fotoğrafçılar Grubu tarafından çıkarılan bir e-Fotoğraf Dergisi’dir. İçeriğinde her ay farklı fotoğraf konu ve projelerine, makalelere ve araştırmalara yer veren dergi, sosyal yardım ve fayda yaratacak projeler ve konular üzerinde de durmaktadır. Dergi’de amatör ve profesyonel yerli-yabancı fotoğrafçılar projelerini, sergilerini, tecrübelerini paylaşmakta ve bunları tamamen gönüllü olarak yapmaktadırlar. Yabancı fotoğrafçılara ait konular iki dilde yayınlanmaktadır. Fotoğraf sanatının yanı sıra müzik, resim, tiyatro, sinema gibi diğer sanat alanlarından da konular dergi içeriğinde sunulmaktadır. e-Paneller, e-Kitaplar, fotoğraf gezileri, fotoğraf değerlendirmeleri, fotoğraf günleri, Fotoritim’in zaman zaman gerçekleştirerek okurları ile paylaştığı diğer etkinlikleridir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: