Loading...

Hakkımızda

Fotoğraf Okulu, fotoğrafla ilgili söyleyecek sözü olan herkesin biraraya gelerek, bilgilerini paylaştığı bir platformdur. Fotoğraf haberleri, sanatçılarla yapılan röportajlar, fotoğraf dersleri, teknoloji ve çok daha fazlası bu sitede yer alıyor.

Uyarılar:

Sitede yer alan yazıların, fotoğrafların ve videoların tüm hakları saklıdır. Hiçbir yazı, fotoğraf veya video kaynak gösterilmeden ve sahbinden izin alınmadan kullanılamaz. Bu çalışmaların sahiplerinden yazılı izin alınmadan kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası‘na göre suçtur.

Siteye gönderilen içeriğin sorumluluğu gönderene aittir. T.C. yasalarınca suç olarak kabul edilen hiçbir içeriğe sitede yer verilmeyecektir. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu, spam, din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler ve yorumlar gönderen kullanıcıların üyelikleri iptal edilecektir.

İçeriğin özgünlüğü Fotoğraf Okulu için oldukça önemli… Eğer içeriğe bir katkı sağlamıyorsanız başkasına ait bir yazıyı kopyalayarak göndermeniz hem gereksiz bir uğraş olur hem de telif haklarını çiğnemiş olabilirsiniz. Unutmayalım ki sadece kaynağa link göstermek yetmeyebilir. Yazarından da izin almamızın gerekli olduğu durumlar olabilir. Böyle durumlarda içeriği sitemize kopyalamak yerine sadece bağlantı olarak yer vermek daha doğru bir yaklaşım olur. Bunun için sitemizin “Bağlantılar” bölümünü kullanabilirsiniz.

Bize gönderilen içeriğin – aksi tespit edilmediği sürece – yazara ait olduğunu kabul ederiz. Bu konudaki tüm sorumluluk yazara aittir.

Üye olanlar, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

Her türlü sorunuz,  eleştriniz, öneriniz için fotografokulu at fotografokulu.org adresine başvurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.