Loading...

PhotoWorld Mayıs-Haziran 2010 Sayısı

Ayın konusunda bu ay Raif Çancı, son zamanlarda oldukça popüler olan HDR tekniğini tüm detaylarıyla ve örnek uygulamalarıyla sizlerin beğenisine sunuyor. Cem Sarvan, bu kez kıtalararası uçuyor ve bizlere Buenos Aires’ten merhaba diyor.

Bu sayıda ünlü NG fotoğrafçısı Steve McCurry ile röportaj yapma olanağı bulduk. Umarım ilerleyen dönemde kendisine sergi açma olanağı da buluruz.

Saygın Dura, kavramsal çalışmaları ile Türk Fotoğrafı’nda yer etmiş bir sanatçı, portfolyo sayfalarımıza ise bu kez sualtı çalışmaları ile konuk oluyor.

no images were found

TesLab Sensör sayfalarımızda bu kez Mesude ile birlikte format testi yaptık. Tam kare mi yoksa APS-C sensör mü? Bu sorunun yanıtını sayfalarımızda bulacaksınız.

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri’nin dağıtıldığı Ödül Töreni için 21-23 Nisan tarihleri arasında, Sony’nin davetlisi olarak Fransa’nın Cannes kentine gittim. Gerçekten çok başarılı bir organizasyon sonrasında dünyanın en iyileri belirlenmiş oldu.

Baharla birlikte fotoğraf makinelerimizin tozlarını alıyoruz. Artık daha çok dışarı çıkaracağız onları, mavi gökyüzü, yeşil ağaçlar güzel çerçevelere girecek.Baharın kıymetini bilelim, yumuşak ışık ve parçalı bulutlu gökyüzünü yazın göremeyiz çünkü. Gezelim, görelim.

Sağlıcakla

Murat GÜR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: